Blog

- blog o efektywnej sprzedaży w internecie

10 rzeczy, o których musi pamiętać Szef Marketingu w perspektywie RODO

Przeczytasz w 2 min.

Prowadzenie działań marketingowych wiąże się z użyciem coraz bardziej zaawansowanych technologii IT. Sposobów targetowania komunikatów reklamowych do Klientów z dnia na dzień jest coraz więcej, a kreatywność marketerów w tym zakresie wydaje się być nieograniczona. Wraz z nowymi metodami docierania do Klientów, rośnie ilość przetwarzanych danych osobowych. W trosce o bezpieczeństwo konsumentów, Parlament Europejski i …

10 rzeczy, o których musi pamiętać Szef Marketingu w perspektywie RODO Read More »

Czytaj dalej

28.03.2018
  • Prawo

6 elementów, które musi zawierać skuteczny Landing Page

Przeczytasz w 5 min.

  Landing page to strona lądowania, którą kierujemy do użytkownika, gdy prowadzimy kampanie reklamową, np. na Facebooku lub w AdWords. Przekierowując go na tą stronę oczekujemy, że wykona on konkretne działanie, np. dokona zakupu lub zapiszę się do newslettera. Działanie to dochodzi do skutku, gdy użytkownik kliknie w przycisk Call – To – Action.  Aby zwiększyć prawdopodobieństwo …

6 elementów, które musi zawierać skuteczny Landing Page Read More »

Czytaj dalej

20.03.2018
  • E-marketing

5 istotnych błędów, które popełniasz tworząc kampanie AdWords

Przeczytasz w 4 min.

  Prowadząc kampanie AdWords możesz popełniać błędy, z których nie zdajesz sobie sprawy. Mogą być one przyczyną słabych wyników Twoich kampanii i szybkiej utraty pieniędzy. Właśnie dlatego, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najczęściej popełnianych błędów w kampaniach AdWords.

Czytaj dalej

20.03.2018
  • Adwords

Piksel Facebooka. Jak go zainstalować i jakie daje korzyści?

Przeczytasz w 3 min.

Nawet jeśli słyszałeś już o Pikselu Facebooka możesz nadal nie wiedzieć do czego on tak naprawdę służy. Ten tekst powstał właśnie po to, by dokładnie wytłumaczyć Ci działanie tego małego skrawka kodu, dzięki któremu Twoje działania marketingowe na Facebooku stanął się bardziej przemyślane.

Czytaj dalej

16.03.2018
  • E-marketing
  • Facebook

Gramy dla WOŚP!

Przeczytasz w 1 min.

Wylicytuj przejażdżkę zabytkowym samochodem Buick Skylark na Chrytatywni Allegro Kolejny raz dołączyliśmy do Wielkie Orkiestry Świątecznej Pomocy, podobnie jak w poprzednich edycjach imprezy proponujemy przejażdżkę jedynym i niepowtarzalnym Buick Skylark Custom ’72. Zapraszamy wszystkich miłośników amerykańskich klasyków do wzięcia udziału w naszej charytatywnej aukcji. Pomóż razem z nami i LICYTUJ!

Czytaj dalej

08.01.2018
  • Firma
  • Performance Labs Pomaga
  • Wydarzenia

Najnowsze wpisy

wave
google opinie

Na podstawie 45 opinii