Influencerzy

Influencerzy

Zależy Ci, aby Twoja marka była bardziej rozpoznawalna? A może chcesz zwiększyć jej reputację i wiarygodność? Współpracujemy z blogerami, vlogerami i instagramerami z różnych branż, którzy pomogą Ci to osiągnąć.

Przed nawiązaniem współpracy z wybranym influencerem, dokładnie sprawdzamy, czy z jego pomocą dotrzemy do Twojej grupy docelowej i czy reprezentuje on wartości, które wyznaje Twoja marka. Każdą akcję marketingową z influencerem dokładnie planujemy i analizujemy pod względem osiągniętych rezultatów.

Aż 70% kupujących poszukuje informacji o produktach i usługach w social media. Komunikując się za pośrednictwem influencerów, dotrzesz bezpośrednio do grupy potencjalnych Klientów, zwiększysz ich zaangażowanie, a także zbudujesz reputację marki.

Blogerzy

W imieniu naszych Klientów współpracujemy z polskimi i zagranicznymi blogerami. Zajmujemy się selekcją i rekrutacją blogerów, budowaniem z nimi relacji, a także nadzorowaniem dodawanych przez nich publikacji.

Na podstawie statystyk dotyczących blogerów i wnikliwej analizy ich działalności, badamy, czy współpraca z danym influencerem przyniesie oczekiwane rezultaty.

Popularne blogi osiągają zasięgi porównywalne do zasięgów poważnych portali internetowych, natomiast aż 25% użytkowników sieci traktuje blogi jako zaufane źródło informacji. Współpracując z blogerem, zyskujesz niepowtarzalną szansę na dotarcie do najbardziej zaangażowanych konsumentów, a także na zwiększenie zainteresowania Twoją marką.

Vlogerzy

To, że kampanie we vlogosferze przynoszą markom wymierne korzyści, chyba nikt nie ma już wątpliwości. Fani influencerów mają do nich zaufanie, ponieważ traktują ich jak ekspertów w temacie, którym się zajmują. Jako marka możesz to wykorzystać, a my Ci w tym pomożemy!

Rekomendacja vlogera to o wiele lepsza i bardziej wiarygodna forma promocji, niż np. spot reklamowy z udziałem aktora przebranego za lekarza. Poprzez zmniejszenie dystansu między vlogerem a odbiorcą, komunikacja marki z potencjalnym Klientem wchodzi na bardziej “koleżeński” poziom. Vloger nie reklamuje Twoich produktów. On je testuje, opowiada o swoich doświadczeniach i - jak kolega koledze - poleca je.

Współpracując z vlogerami, możesz nie tylko zwiększyć zaangażowanie i zainteresowanie Twoją marką, ale przede wszystkim zbudować wokół niej pozytywny sentyment oparty na zaufaniu.

Instagramerzy

W imieniu naszych Klientów współpracujemy z influencerami na Instagramie. Selekcjonujemy ich i rekrutujemy na podstawie analizy potencjału marketingowego, ustalamy warunki współpracy, a także nadzorujemy jej przebieg po stronie marki.

Instagram to medium, które nieustannie rośnie i się rozwija. Jego tempo wzrostu znacznie przewyższa tempo wzrostu Facebooka. Badania dowodzą, że coraz więcej osób decyduje się na kupno danego produktu właśnie po zobaczeniu go na Instagramie, a dla 80% użytkowników Instagrama stanowi on duże wsparcie w podjęciu konsumenckich decyzji.

Współpracując z Instagramerami, masz szansę zaprezentować swój produkt lub usługę bardzo zaangażowanej grupie odbiorców, do której nie byłbyś w stanie dotrzeć za pośrednictwem innych kanałów. Zbuduj świadomość swojej marki i wesprzyj działania sprzedażowe, dzięki współpracy z Instagtramerami. Chętnie Ci w tym pomożemy!

Z jakich narzędzi korzystamy?

wave