Off-Page SEO

Off-Page SEO

Off-Page SEO to zestaw działań z zakresu optymalizacji, które wykonujemy dla Twojej marki poza witryną. Ich głównym celem jest zwiększenie ruchu organicznego w witrynie. Polegają one przede wszystkim na pozyskiwaniu naturalnych linków oraz wspomnień o marce i produkcie/usłudze.

Pozyskujemy dla Klientów tylko wartościowe linki, które pochodzą z miejsc powiązanych właściwym kontekstem ze stroną docelową, m.in.: z artykułów, for, social mediów, map wizytówek. Przed rozpoczęciem działań Off-Page SEO, dokonujemy analizy danych, dotyczących obecności marki w sieci. Na jej podstawie, tworzymy strategię, której celem może być: wzrost świadomości mało znanego produktu lub usługi, zbudowanie aktywnej społeczności, pojawienie się w miejscach, gdzie pojawia się konkurencja, a także w miejscach, w których jeszcze jej nie ma.

Pożądanym skutkiem działań Off-Page SEO jest większa widoczność Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania, wzrost tempa indeksacji zasobów, a także poprawa pozycji na porządane frazy. Co więcej, na Twojej stronie pojawi się więcej jakościowego ruchu, co może przełożyć się na bezpośrednie pozyskiwanie większej liczby konwersji.

Z jakich narzędzi korzystamy?

wave