Sklepy internetowe

Sklepy Internetowe

Sklep internetowy otwiera nowy rynek dla sprzedawcy i pozwoli Ci dotrzeć z produktem praktycznie do każdego klienta na ziemi, pod warunkiem, że taka osoba korzysta z przeglądarki internetowej.

Sprzedaż przez internet jest stosunkowo łatwa, a koszty prowadzenia takiego sklepu są zazwyczaj niższe niż w przypadku prowadzenia sklepu stacjonarnego.

W Polsce jest już ponad 30 tysięcy sklepów internetowych, a dynamika wzrostu nie maleje - wartość zakupów internetowych w Polsce rośnie średnio o 10% rocznie.

Online kupuje już około 60% Polaków, a warto wiedzieć, że duża grupa Twoich potencjalnych Klientów sprawdza informacje o produktach w sieci, a kupuje offline.

Przed założeniem sklepu internetowego należy dobrze przemyśleć jego budowę, na którą wpływ będzie miało wiele czynników, na przykład ilość sprzedawanych przez nas produktów, a to może wpływać na szybkość działania Twojego sklepu.

Na rynku istnieje kilka rozwiązań, które można dopasować w zależności od naszych wymagań. Mamy do wyboru różne platformy, np:

  • oprogramowie SaaS,
  • rozszerzenia CMS do istniejących stron internetowych,
  • oprogramowanie Opensource,
  • oprogramowanie dedykowane.
wave