Flash News: Jak popularny jest Amazon.pl?

Od oficjalnego uruchomienia polskiej wersji Amazon minęło blisko 4 miesiące. Przez ten czas kupujący i sprzedawcy mieli okazję zapoznać się z nową platformą. Czy Amazon.pl pobił serca Polaków? Sprawdzamy przyglądając się statystykom udostępnionym przez serwis SimilarWeb.

Amazon.pl – Statystyki odwiedzin

W maju 2021 witryna amazon.pl odnotowała 5.910.000 wizyt generując przy tym ponad 25 milionów odsłon. Średni czas wizyty to nieco ponad 2 minuty. Jak widać świadomość istnienia nowej platformy jest całkiem spora. Dla zobrazowania i małego porównania witryna mediamarkt.pl odnotowała w maju 5.200.000 wizyt generując przy tym niecałe 20 milionów odsłon. To oznacza, że platforma amazon.pl jest chętniej odwiedzana względem popularnego sklepu z elektroniką użytkową.

Jeśli jesteś zainteresowany aktywną sprzedażą produktów na amazon.pl zapraszamy do zapoznania się z bezpłatnym przewodnikiem przygotowanym przez Tomasza Gańskiego.

Przemysław Oskaldowicz
Przemysław Oskaldowicz

Senior SEO Specialist

Swoje pierwsze sukcesy w zdobywaniu pozycji w wynikach wyszukiwania miał już w 2008 roku. SEO z pasji przerodziło się w zawód, który ewidentnie sprawia mu dużo satysfakcji. Mocno zaangażowany w każdy projekt, na który stara się patrzeć całościowo. Prywatnie fan Formuły 1.

Udostępnij w mediach społecznościowych:facebooklinkedintwitter
Wpis przeczytano już --- razy, dziękujemy!

Najnowsze wpisy

Potrzebujesz wsparcia?

Skontaktuj się z nami

autorPrzemysław TrzeplasygnetWięcej informacji
wave