Flash News: Zapowiedź LinkedIn Stories Ads!

10 grudnia 2020 roku, LinkedIn ogłosił, że rozpoczął beta testy reklam w LinkedIn Stories dla wybranych reklamodawców i dla wszystkich członków na całym świecie. Format obejmuje zarówno reklamy z pojedynczym obrazem, jak i pełnoekranowe wideo. W 2021 roku planowane jest szersze ich uruchomienie.

Jak można przeczytać na blogu LinkedIn – Reakcja (na ten format) była niezwykle pozytywna, ponieważ Stories wywołały setki tysięcy nowych rozmów na platformie. Opracowując Stories, testowaliśmy również sposoby wykorzystania formatu przez marketerów, aby pomóc im w dotarciu do odbiorców i nawiązaniu z nimi kontaktu na nowe sposoby.


Źródło:

  • https://business.linkedin.com/marketing-solutions/blog/linkedin-news/2020/introducing-the-beta-for-linkedin-stories-ads
Przemysław Oskaldowicz
Przemysław Oskaldowicz

Senior SEO Specialist

Swoje pierwsze sukcesy w zdobywaniu pozycji w wynikach wyszukiwania miał już w 2008 roku. SEO z pasji przerodziło się w zawód, który ewidentnie sprawia mu dużo satysfakcji. Mocno zaangażowany w każdy projekt, na który stara się patrzeć całościowo. Prywatnie fan Formuły 1.

Udostępnij w mediach społecznościowych:facebooklinkedintwitter
Wpis przeczytano już --- razy, dziękujemy!

Najnowsze wpisy

Potrzebujesz wsparcia?

Skontaktuj się z nami

autorPrzemysław TrzeplasygnetWięcej informacji
wave