#GOTOWIDOPOMOCY. Dołączamy do akcji Legii

Jak wspieramy akcję #GOTOWIDOPOMOCY?

Przede wszystkim, pomagamy finansowo. Środki finansowe przekazaliśmy na zakup posiłków dla seniorów. Ponadto, na aukcji charytatywnej w ramach akcji #GOTOWIDOPOMOCY oferujemy przejażdżkę zabytkowym samochodem Buick Skylark, wyprodukowanym w USA w 1972 roku. Auto zostało w pełni odrestaurowane od podstaw. Jest to klasyczne coupe, które zatrzymało prawdziwą duszę amerykańskiego muscle car.

  • Pojemność silnika 5,7 litra (350 cubic inch) o mocy ok 280 KM
  • 3-stopniowa automatyczna skrzynia biegów,
  • wydech Mangaflow oraz mocne hamulce tarczowe. Brzmi niesamowicie. 

Zwycięzca tej aukcji będzie miał okazję cieszyć się około godzinną przejażdżką jako pasażer w centrum Warszawy lub okolicy oraz porozmawiać z właścicielem auta na temat amerykańskiej motoryzacji lat siedemdziesiątych. 

Termin przejażdżki zostanie indywidualnie ustalony z wygranym po zakończeniu aukcji. Aby przejażdżka odbyła się w komfortowych i bezpiecznych warunkach, preferowana data to okres letni podczas suchej, słonecznej pogody. Tylny napęd i duży moment obrotowy nie wybacza błędów na mokrej nawierzchni 🙂

Na czym polega akcja Legii #GOTOWIDOPOMOCY?

W ramach akcji #GOTOWIDOPOMOCY Fundacja Legii szuka dyspozycyjnych i pełnych pasji osób, które stworzą wielką siatkę wolontariatu. Co więcej, wspólnie z T-Mobile Polska w ramach akcji #GOTOWIDOPOMOCY został uruchomiony specjalny telefon pomocowy, dzięki któremu seniorzy mogą zgłosić zapotrzebowanie na produkty żywnościowe, otrzymać porady dotyczące załatwiania codziennych spraw oraz porozmawiać w ramach Telefonu Pogadania. Najważniejszym elementem projektu jest rozwożenie ciepłych posiłków, robienie zakupów spożywczych i realizowanie recept. Do akcji przyłączyło się wiele firm m.in.: Toyota, Grupa Żywiec, Group One, Ströer, Innogy GO!, T-Mobile, PGE Narodowy, Królewskie, LavAzza. PEPSICO, Google.org , a także wiele znanych osób, m.in.: Anna Mucha, Marcin Mroczek, Hirek Wrona.

Ty też dołącz do akcji #GOTOWIDOPOMOCY: https://legia.com/

Piotr Effler
Piotr Effler

Content Marketing Specialist

Piotr potrafi zdobyć informację praktycznie na każdy temat i z każdej dzienny życia. To pozwala mu tworzyć angażujące treści, które chce się czytać i nimi dzielić. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera działania w Social Mediach. Uwielbia podróżować po świecie, był już m.in. na Islandii i w Peru.

Udostępnij w mediach społecznościowych:facebooklinkedintwitter
Wpis przeczytano już --- razy, dziękujemy!

Najnowsze wpisy

Potrzebujesz wsparcia?

Skontaktuj się z nami

autorPrzemysław TrzeplasygnetWięcej informacji
wave