Blog

- blog o efektywnej sprzedaży w internecie

#GOTOWIDOPOMOCY. Dołączamy do akcji Legii

gotowidopomocy-Dołączamy-do-akcji-Legii

 

Słyszeliście o akcji #GOTOWIDOPOMOCY? Jej celem jest otoczenie mieszkających na terenie Warszawy seniorów wszechstronną opieką podczas pandemii koronawirusa. Organizatorami akcji są: Fundacja Legii i Legia Warszawa. My też zostaliśmy częścią legijjnego teamu i dołączamy do grona firm, które wspierają akcję.

Przejażdżka Buick Skylark wyprodukowanym w USA w 1972 roku

Jak wspieramy akcję #GOTOWIDOPOMOCY?

Przede wszystkim, pomagamy finansowo. Środki finansowe przekazaliśmy na zakup posiłków dla seniorów. Ponadto, na aukcji charytatywnej w ramach akcji #GOTOWIDOPOMOCY oferujemy przejażdżkę zabytkowym samochodem Buick Skylark, wyprodukowanym w USA w 1972 roku. Auto zostało w pełni odrestaurowane od podstaw. Jest to klasyczne coupe, które zatrzymało prawdziwą duszę amerykańskiego muscle car.

  • Pojemność silnika 5,7 litra (350 cubic inch) o mocy ok 280 KM
  • 3 stopniowa automatyczna skrzynia biegów,
  • wydech Mangaflow oraz mocne hamulce tarczowe. Brzmi niesamowicie. 

LINK DO AUKCJI: https://legia.com/gotowidopomocy-wylicytuj-przejazdzke-buickiem-skylark/9082/

LINK DO ZRZUTKI: https://zrzutka.pl/gotowidopomocy

RELACJA Z RENOWACJI AUTA: https://www.facebook.com/BuickSkylark1972/

Zwycięzca tej aukcji będzie miał okazję cieszyć się około godzinną przejażdżką jako pasażer w centrum Warszawy lub okolicy oraz porozmawiać z właścicielem auta na temat amerykańskiej motoryzacji lat siedemdziesiątych. 

Termin przejażdżki zostanie indywidualnie ustalony z wygranym po zakończeniu aukcji. Aby przejażdżka odbyła się w komfortowych i bezpiecznych warunkach, preferowana data to okres letni podczas suchej, słonecznej pogody. Tylny napęd i duży moment obrotowy nie wybacza błędów na mokrej nawierzchni 🙂

Na czym polega akcja Legii #GOTOWIDOPOMOCY?

W ramach akcji #GOTOWIDOPOMOCY Fundacja Legii szuka dyspozycyjnych i pełnych pasji osób, które stworzą wielką siatkę wolontariatu. Co więcej, wspólnie z T-Mobile Polska w ramach akcji #GOTOWIDOPOMOCY został uruchomiony specjalny telefon pomocowy, dzięki któremu seniorzy mogą zgłosić zapotrzebowanie na produkty żywnościowe, otrzymać porady dotyczące załatwiania codziennych spraw oraz porozmaiwać w ramach Telefonu Pogadania. Najważniejszym elementem projektu jest rozwożenie ciepłych posiłków, robienie zakupów spożywczych i realizowanie recept. Do akcji przyłączyło się wiele firm m.in.: Toyota, Grupa Żywiec, Group One, Ströer, Innogy GO!, T-Mobile, PGE Narodowy, Królewskie, LavAzza. PEPSICO, Google.org , a także wiele znanych osób, m.in.: Anna Mucha, Marcin Mroczek, Hirek Wrona.

Ty też dołącz do akcji #GOTOWIDOPOMOCY: https://legia.com/

Najnowsze wpisy

wave
google opinie

Na podstawie 45 opinii